اسپانسر پیراهن تیم چلسی عوض می گردد

به گزارش طراحی وبسایت، خبرنگاران: یک روزنامه انگلیس خاطرنشان کرد آبی پوشان لندنی در خاتمه فصل جاری حق تبلیغ روی پیراهن خود را به یک شرکت ترکیه ای خواهند داد.

اسپانسر پیراهن تیم چلسی عوض می گردد

به گزارش طراحی وبسایت، روزنامه دیلی میل انگلیس گزارش داد شرکت خطوط هوایی تُرکیش ایرلاینز به احتمال فراوان اسپانسر جدید پیراهن چلسی خواهد شد، این در حالی است که قرارداد فعلی کمپانی کره ای سامسونگ در انتها فصل جاری با آبی پوشان لندنی به انتها خواهد رسید.

تُرکیش ایرلاینز چهارمین خطوط هوایی بزرگ اروپاست و در سال های اخیر اسپانسر تیم هایی همچون بارسلونا، منچستریونایتد و تیم ملی ترکیه بوده است. این ایرلاین ترکیه ای همچنین اخیراً از ورزشکاران سرشناسی همچون لیونل مسی و کوبی برایانت به عنوان چهره های تبلیغاتی خود استفاده نموده است. گفته می شود تُرکیش ایرلاینز حاضر است سالیانه 18 میلیون پوند به باشگاه چلسی بپردازد تا لوگوی خود را روی پیراهن آبی پوشان لندنی حک کند.

همکاری سامسونگ و چلسی به سال 2005 باز می شود و قرارداد جدید طرفین هم در سال 2013 به امضا رسید. این کمپانی کره ای ولی تا آخرین لحظه شرایط را دنبال خواهد نمود تا در صورت امکان همچنان نام و لوگوی خود را روی پیراهن چلسی حفظ کند.

چلسی تابستان گذشته با قراردادی به ارزش 300 میلیون پوند باکمپانی آدیداس به توافق رسید. به این ترتیب تا 10 سال آینده این کمپانی آلمانی وظیفه فراوری پوشاک این تیم انگلیسی را بر عهده خواهد داشت.

حتی اگر چلسی با رقم 18 میلیون پوند با تُرکیش ایرلاینز به توافق برسد این تیم همچنان از حیث حق تبلیغ روی پیراهن از منچستریونایتد عقب خواهد بود، چرا که شیاطین سرخ برای حق تبلیع کمپانی خودروسازی شورولت روی پیراهن خود هر فصل 50 میلیون پوند دریافت می نمایند.

منبع: تسنیم

به "اسپانسر پیراهن تیم چلسی عوض می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسپانسر پیراهن تیم چلسی عوض می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید