در خواست قلعه نویی از سازمان لیگ؛ بازی با استقلال را عقب بیندازید

به گزارش طراحی وبسایت، ماجرای تداخل برنامه های تیم فوتبال امید ایران در راه المپیک و مسابقات باشگاهی از هم اکنون نشانه های یک چالش بزرگ را بروز می دهد.

در خواست قلعه نویی از سازمان لیگ؛ بازی با استقلال را عقب بیندازید

به گزارش گروه ورزشی طراحی وبسایت، سپاهان یکی از تیم هایی است که بازیکنان مهمی در تیم امید دارد:همانطور که باشگاهها به شرایط و شرایط تیم امید توجه دارند سازمان لیگ هم باید از این تیم حمایت کند. امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان در خصوص حضور بازیکنان باشگاهها در اردوى تیم امید گفت:باشگاه سپاهان بیشترین همکارى ممکن را در این مدت با تیم المپیک داشته و شرایط این تیم را به خوبى درک مى کنیم اما لازم است مسئولین سازمان لیگ هم از این تیم حمایت کنند و در خصوص بعضى از بازى ها تصمیم مناسب ترى بگیرند.

او اضافه کرد: به عنوان مثال بازى حساس استقلال و سپاهان در جام حذفى سرنوشت یک جام را رقم مى زند. چطور ممکن است هر دو تیم بدون بازیکنان کلیدى مثل عارف غلامی، قائدى،محمد محبى و امیدنورافکن به میدان بروند؟ آیا هواداران دو تیم مى پذیرند که به همین سادگى در غیاب نفرات اصلى چنین مسابقه اى برگزار شود؟ ما با وجود فشردگى برنامه بازى ها آماده همکارى با تیم امید هستیم اما سازمان لیگ هم شرایط را درک کند و بازى های پیش رو را به تعویق بیاندازد تا تیم امید تمامى نفرات خودش را در اختیار داشته باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "در خواست قلعه نویی از سازمان لیگ؛ بازی با استقلال را عقب بیندازید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در خواست قلعه نویی از سازمان لیگ؛ بازی با استقلال را عقب بیندازید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید