غلامپور: رحمتی نمایش خوبی داشت، حسینی آینده تیم ملی و استقلال است، استراماچونی دیگر از من نمی ترسد!

به گزارش طراحی وبسایت، بهزاد غلامپور، مربی دروازه بان های تیم فوتبال استقلال گفت که از عملکرد سیدحسین حسینی رضایت دارد و او آینده تیم ملی و استقلال خواهد بود.

غلامپور: رحمتی نمایش خوبی داشت، حسینی آینده تیم ملی و استقلال است، استراماچونی دیگر از من نمی ترسد!

بهزاد غلامپور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی طراحی وبسایت، درباره فزونی یک بر صفر استقلال مقابل شهر خودرو و صدرنشینی آبی پوشان در پایان هفته سیزدهم لیگ برتر، گفت: بازی خوب و منطقی انجام دادیم و جریان بازی در اختیار استقلال بود. بازیکنان کارهایی که سرمربی خواسته بود را، به نحو احسن اجرا کردند. شهر خودرو قابل احترام و یکی از تیم های خوب لیگ است و ما را اذیت کرد.

از هواداران تشکر ویژه می کنیم

وی با تشکر از حضور هواداران استقلال در این دیدار شرح داد: در روزی که بازی ساعت 15 برگزار می شد و خیلی ها سرکار بودند، هواداران به ورزشگاه آمدند تا تیم شان را تشویق کنند. دست تک تک هواداران را می بوسیم و تشکر ویژه از آنها می کنیم. امیدوارم پیروزی های ما تداوم داشته باشد تا باعث خوشحالی هواداران شویم.

رفاقت تأثیر زیادی در موفقیت استقلال دارد

مربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه چه اتفاقی برای آبی پوشان افتاد که اکنون به صدر جدول رسیده اند، گفت: کار، تلاش و همدلی و از همه مهم تر رفاقت بین کادر فنی و بازیکنان تأثیر زیادی گذاشت. استراماچونی با صحبت هایش تیم را به جلو هدایت می کند. همدلی در تیم استقلال خیلی خوب است و بازیکنان نیز به نحو احسن کارهای سرمربی را اجرا می کنند.

رحمتی برای استقلال زحمت کشیده است

غلامپور در مورد تقابل مهدی رحمتی با استقلال گفت: فوتبال حرفه ای است و بازیکن یک روز در استقلال است و یک روز در تیم دیگری. رحمتی برای استقلال زحمت کشیده و این فصل انتخابش رفتن به تیم شهر خودرو بود. رحمتی مقابل استقلال هم نمایش خوبی داشت.

درباره قهرمانی زود است حرف بزنیم

وی در رابطه با شانس قهرمانی استقلال در لیگ نوزدهم گفت: درباره قهرمانی زود است که بخواهیم صحبت کنیم. تمام تلاش اعضای تیم این است که روزهای خوب ادامه داشته باشد، اما نیم نگاهی به قهرمانی هم داریم. پیش از این گفته بودم که استقلال برای اینکه نتیجه کارها و زحماتش را ببیند، نیاز به زمان دارد.

استراماچونی دیگر نمی ترسد!

مربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به اینکه پس از پایان بازی با شهر خودرو، استراماچونی از دست او فرار کرد، گفت: استراماچونی دیگر از شادی های من نمی ترسد!

حرف بزنیم، محروم یا جریمه می شویم

غلامپور درباره اعتراض استقلالی ها به داوری ها شرح داد: هدایت ممبینی و کمیته داوران باید به داوری ها ورود کنند. اگر حرفی بزنیم محروم یا محکوم می شویم یا جریمه مان می کنند. داور هم ممکن است اشتباه کند، نظارت قوی باید وجود داشته باشد تا داوری نیز رو به جلو برود.

حسینی آینده تیم ملی و استقلال است

وی در پاسخ به این سؤال که آیا از عملکرد سیدحسین حسینی رضایت دارد یا نه، گفت: من 120 درصد از حسینی رضایت دارم. او انگیزه بالایی دارد و آینده تیم ملی و استقلال است. حسینی دروازه بانی است که در آینده حرف های زیادی از او خواهیم شنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "غلامپور: رحمتی نمایش خوبی داشت، حسینی آینده تیم ملی و استقلال است، استراماچونی دیگر از من نمی ترسد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غلامپور: رحمتی نمایش خوبی داشت، حسینی آینده تیم ملی و استقلال است، استراماچونی دیگر از من نمی ترسد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید