ماجرای دستور فرماندار قدس برای تیراندازی به آشوبگران مسلح چیست؟

به گزارش طراحی وبسایت، انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر دستور شلیک فرماندار قدس به سمت اغتشاشگران منجر به حاشیه ساز شدن وی شده بود که در این گزارش ماجرای انتشار فیلم را می خوانید.

ماجرای دستور فرماندار قدس برای تیراندازی به آشوبگران مسلح چیست؟

به گزارش خبرنگار ، در روزهای اخیر فیلمی از فرماندار شهر قدس منتشر شد که در آن فرماندار از دستور تیراندازی بعد از حمله آشوبگران مسلح به ساختمان فرمانداری می گوید.

انتشار این فیلم با حاشیه هایی همراه شد و حالا یک منبع مطلع در فرمانداری شهر قدس در خصوص علت اظهار چنین سخنانی از سوی فرماندار، توضیحاتی داد.

حتی بعضی رسانه ها پس از انتشار این فیلم مدعی شدند که فرماندار توسط نیروهای انتظامی دستگیر شده است، اما اسماعیلی سخنگوی دستگاه قضا این موضوع را تکذیب کرد و گفت: دستگیری فرماندار قدس صحت ندارد.

همچنین یک منبع مطلع در فرمانداری قدس در گفت وگو با خبرنگار ، درباره انتشار فیلم هایی علیه فرماندار در شبکه های مجازی و دستور شلیک به سمت اغتشاشگران وقایع اخیر اظهار کرد: یکی از روزنامه ها که برای مصاحبه با فرمانداری آمده بود بدون اطلاع آغاز به فیلمبرداری نموده که 18 ثانیه از فیلم را کات و منتشر نموده بود.

وی ادامه داد: انتشار فیلم یک بداخلاقی رسانه ای است که فرماندار نیز براساس قانون از این افراد شکایت نموده، چرا که با انتشار این فیلم برای وی مشکلاتی ایجاد شده است.

منبع مطلع فرمانداری قدس در ادامه اعلام کرد: براساس بند 8 ماده 3 قانون حفاظت از سلاح و اماکن حساس و ماده 4 دستور شلیک جزء اختیارات رئیس شورای تأمین(فرماندار) است، این درحالی است که هیچ شلیکی از سوی فرمانداری به اغتشاشگران نشده و تنها چند تیر هوایی توسط نیروهای انتظامی شلیک شده بود، اما این در صورتی بود که اغتشاشگران با قمه و اسلحه فرمانداری را تخریب نموده بودند.

همچنین انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در رابطه با سخنان فرماندار شهر قدس که منجر به حاشیه ساز شدن وی شده بود، گفت: منظور وی این بود که هر کسی وارد فرمانداری شد با استفاده از ابزار فیزیکی باید با آن ها مقابله نمایند.

وی اضافه نمود: در فرمانداری هیچ گونه اسلحه ای وجود ندارد که بخواهند از آن استفاده نمایند.

محسنی بند پی گفت: فرماندار قدس به زودی توضیحاتی در این خصوص ارائه خواهند داد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ماجرای دستور فرماندار قدس برای تیراندازی به آشوبگران مسلح چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای دستور فرماندار قدس برای تیراندازی به آشوبگران مسلح چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید