چه کسی مجری اسکار سال جاری خواهد بود؟

به گزارش طراحی وبسایت، روزنامه جام جم - کیکاوس زیاری: چه کسی مجری مراسم اسکار سال جاری خواهد شد؟ شاید این پرسش ساده ای باشد. اما برای آموزشگاه اسکار این یک پرسش حیاتی است که شاید پیدا کردن جوابی برای آن، کار چندان ساده ای نباشد. در حالی که بسیاری از هنرمندان آرزوی آن را دارند به عنوان مجری مراسم اسکار روی صحنه کداک تیاتر ظاهر شوند، به نظر می رسد کفگیر آموزشگاه اسکار به ته دیگ خورده و روز روشن با چراغ به دنبال یک مجری خوب و مناسب برای دور بعدی مراسم خود هستند!

چه کسی مجری اسکار سال جاری خواهد بود؟

همین سال قبل بود که کوین هارت کمدین به عنوان مجری مراسم انتخاب شد و هنوز چند روزی از اعلام این خبر نگذشته بود، که جنجالی بزرگ به پا شد و هارت قدم عقب کشید و از اجرای مراسم انصراف داد. همان زمان نزدیکان به مراسم گفتند لینت هاول تیلور و استفانی آلین، تهیه نمایندگان مراسم با شرایط بسیار سخت و سختی روبه رو شده و مجبور به اتخاذ تصمیمی سخت شدند. به نوشته نشریه هالیوودریپورتر، با نزدیک شدن به فصل اسکار نگرانی ها بابت این که چه کسی میکروفن مراسم سالانه را به دست خواهد گرفت، آغاز شده و روز به روز افزایش می یابد.

واقعیت این است که برای اولین بار در 30 سال اخیر، دور قبلی مراسم اسکار میزبانی نداشت. منتقدان و اهل فن با تاکید بر این نکته که هر مهمانی بزرگی مثل اسکار باید یک میزبان (آن هم میزبانی سرشناس و مشهور) داشته باشد، از مدیران آموزشگاه انتقاد های زیادی کردند. یک واقعیت دیگراین است که آموزشگاه نمی خواست مراسمش را بدون میزبان برگزار کند. اما توییت جنجالی کوین هارت، هم دست خود او و هم دست آموزشگاه اسکار کار داد. شاید اگر اظهارنظر های جنجالی هارت درباره مسائل روز جامعه نبود، می توانست روی صحنه اسکار ظاهر گردد و یک برنامه خوب و دیدنی ارائه کند. برای آموزشگاه هم دردسر و مسئله ای پیش نمی آمد و به قول معروف، همه چیز به خیر و خوشی برگزار می شد.

تمهیدات اسکاری

اما اسکاری ها برای برنامه سال جاری شان چه نموده و چه تمهیداتی اندیشیده اند؟ از داخل آموزشگاه خبر می رسد که تهیه نمایندگان نود و دومین دوره مراسم اسکار، سخت در کوشش هستند یک چهره محبوب و مقبول را برای مراسم پیش رو به روی صحنه بفرستند. اما این چهره محبوب و مقبول چه کسی خواهد بود؟ آیا تیلور و آلین دوباره مراسمی بدون میزبان برپا نموده و از این فرمول نه چندان راضی نماینده استفاده خواهند کرد؟ مراسم اخیر امی که به این شکل اجرا شد، نتوانست مورد توجه اهل فن و هنرمندان قرار گیرد. پس چه کسی می تواند اجرای پربیننده ترین مراسم هالیوودی سال را به عهده بگیرد؟

مجری تلویزیونی؟

الن دجنرس که کمدین موفقی است و خودش یک برنامه تلویزیونی پربیننده در مقام مجری دارد، در سال های 2007 و 2014 اجرای مراسم اسکار را به عهده داشت. همکار تلویزیونی او جیمی کیمل هم سال های 2018 و 2019 مجری مراسم بود. آن ها جزو معدود هنرمندانی هستند که توانسته اند در سال های اخیر دوبار اجرای مراسم اسکار را به عهده بگیرند. تماشاگران و اهل فن هم از کارشان رضایت داشته اند. آیا محتمل است یکی از این دو، سال جاری هم این کار را انجام دهد؟

ادعای قهرمان اکشن

در میانه دعوا، دواین جانسن یا همان راک معروف ژانر اکشن مدتی قبل اظهار داشت قبل از هارت، قرار بوده او اجرای مراسم اسکار را به دست بگیرد! به ادعای بازیگر، میزبانی او تقریبا قطعی بوده که ناگهان سروکله هارت پیدا می گردد. اما بازیگر در این رابطه شرح نمی دهد که چرا بعد از کناره گیری هارت، آموزشگاه دوباره سراغ او نمی رود! جانسن در گفت و گوی تازه خود خبر از این می دهد که برای اجرای برنامه، کلی برنامه و طرح داشته و می خواسته روی صحنه کولاک کند و ادامه می دهد: تهیه نمایندگان مراسم هم خیلی هیجان زده شده بودند و از طرح هایم استقبال کردند. البته راک می تواند برای سال جاری دوباره این طرح ها و برنامه ها را مطرح و پیشنهاد کند، چرا که هنوز جایگاه مجری مراسم خالی است!

کمدین بهتر است!

راک در حالی صحبت از هماهنگی با تهیه نمایندگان مراسم اسکار می نماید، که معمولا اجرای مراسم به دست یک کمدین سپرده می گردد و نه یک قهرمان اکشن. مجری مراسم همواره با شوخی ها و جوک های خود، مهمانان حاضر در مراسم را خندانده و با آن ها شوخی می نماید. همین نکته، به جذابیت مراسم می افزاید و شمار تماشاگرانش را بیشتر می نماید. اما کسی مثل راک، احتمالا مهمانان را زیر مشت و لگد گرفته و دمار از روزگارشان درمی آورد!

این یکی چطور؟!

در این رابطه، شاید گردانندگان مراسم اسکار بیشتر روی خوش به کسی، چون تیفانی هادیش نشان دهند تا راک. هادیش مدتی قبل از علاقه وافرش برای اجرای مراسم گفت و منتظر است گردانندگان اسکار به او زنگ بزنند. اما به نظر می رسد تهیه نمایندگان مراسم اسکار هنوز به این نتیجه نرسیده اند که با او تماس برقرار نمایند.

پرسش این روز های رسانه های گروهی است که طی روز های آینده زنگ ها برای چه کسی به صدا درمی آید و آموزشگاه برای سپردن اجرای مراسم خود، دست به دامان کدام هنرمند خواهد شد و به او زنگ خواهد زد؟

منبع: برترین ها

به "چه کسی مجری اسکار سال جاری خواهد بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه کسی مجری اسکار سال جاری خواهد بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید