تساوی سپاهان و نساجی به سود استقلال، گل گهر با جلالی هم نمی برد

به گزارش طراحی وبسایت، سپاهان اصفهان با توقف برابر نساجی مازندران، صدرنشینی لیگ را به استقلال داد.

تساوی سپاهان و نساجی به سود استقلال، گل گهر با جلالی هم نمی برد

به گزارش طراحی وبسایت، در ادامه هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال نساجی مازندران از ساعت 16 در استادیوم شهید وطنی میزبان سپاهان اصفهان بود که این ملاقات در نهایت با تساوی دو بر دو به سرانجام رسید.

در دقیقه 2 این ملاقات، روی حرکتی که زردپوشان سپاهان از سمت چپ انجام دادند، رضا میرزایی صاحب توپ شد و با ورود به محوطه جریمه نساجی و ارسال پاس رو به عقب، فرصت بسیار خوبی برای نورافکن ایجاد کرد و این بازیکن هم دروازه نساجی را باز کرد. در ادامه این ملاقات در دقیقه 57 روی یک ارسال بلند پشت محوطه جریمه سپاهان، محمد ممشلی صاحب توپ شد و با یک پاس در عمق، محمد عباس زاده را با دروازه بان حریف تک به تک کرد تا این بازیکن گل نخست تیمش را به ثمر برساند.

پس از به ثمر رسیدن گل تساوی نساجی، در دقیقه 66 روی یک ارسال بلند که از سمت چپ محوطه جریمه سپاهان انجام شد و توپ روی سر محمد ممشلی فرود آمد تا این بازیکن گل دوم تیمش را به ثمر برساند. در ادامه سپاهانی ها که تیم شکست خورده میدان بودند، با طراحی حملاتی سعی در جبران نتیجه داشتند. شاگردان قلعه نویی در دقیقه 68 صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند و با استفاده از این فرصت، توپ را روی دروازه نساجی ارسال کردند و در ادامه محمدرضا مهدی زاده صاحب توپ شد و با یک ضربه سر گل تساوی را برای تیمش به ثمر رساند.

با این نتیجه سپاهان 24 امتیاز شد و با توجه به فزونی استقلال برابر شهرخودرو، صندلی خود را در صدر جدول از دست داد و به صندلی دوم جدول سقوط کرد.

نساجی نیز با 12 امتیاز در رده یازدهم جدول نهاده شد.

در دیگر ملاقات امروز ، گل گهر سیرجان از ساعت 16 در استادیوم خانگی خود از نفت مسجدسلیمان پذیرایی کرد که این ملاقات در نهایت با تساوی بدون گل به سرانجام رسید.

گل گهر سیرجان با این تساوی شش امتیازی شد و همچنان بدون کسب هیچ بردی، در رده پانزدهم جدول باقی ماند. نفت مسجد سلیمان نیز با یک امتیاز این بازی 19 امتیازی شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تساوی سپاهان و نساجی به سود استقلال، گل گهر با جلالی هم نمی برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تساوی سپاهان و نساجی به سود استقلال، گل گهر با جلالی هم نمی برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید